cart
gridTermékkategóriák

A Rufusz Computer Informatika Zrt. munkatársat keres:

Szerviztechnikus, ügyfélszolgálati munkatárs pozícióra

Milyen kollégát keresünk?

A Rufusz Computer Zrt. csapatbővítés miatt önmagára és munkájára igényes, fiatalos, lendületes, agilis kollégát keres, aki nem ijed meg a kihívásoktól, legyenek azok akár a napi rutinmunka során jelentkező, akár nagyobb IT-projektekhez kötődő feladatok és problémák.

Legyen csapatjátékos, új információk befogadására képes, aki munkája során kellő magabiztossággal, nyugalommal és humorral képes kezelni akár a nagyobb kihívásokat, nehezebb időszakokat is.

A munkaidőt kellő lendülettel és produktivitással kezelje, és megoldja a felmerülő problémákat, személyre szabott feladatokat és projekteket.

Szakmailag kit keresünk?

  • Hardverek és szoftverek területén jártas
  • Legalább 1 éves ügyfélkezelési tapasztalattal rendelkezik
  • Informatikai/műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Alapszintű hálózati ismeretekkel rendelkezik
  • Operációsrendszer-ismeretekkel rendelkezik (elsősorban Microsoft)
  • MS Windows, MS Office alkalmazásokat, audiovizuális eszközöket mélyrehatóan ismeri
  • Angol nyelv készségszintű használatára képes (műszaki dokumentációk értelmezése)
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • MCP, MCSA, MCSE, MCTS minősítés
  • Gyártói (HP, IBM) minősítések
  • NAS rendszerek ismerete
  • Virtualizációs (VMware, Hyper-V) tapasztalat
  • Linux operációs rendszerek ismerete
  • Octopus8 ügyviteli rendszerbeli jártasság

Feladatok:

  • Új gépek összeszerelése, telepítése
  • Hibás gépek diagnosztizálása, a hiba elhárítása
  • Kliensgépek és felhasználók támogatása
  • Szoftverek kiajánlása, telepítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, szervizünkben és külső helyszínen
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása cégünk vállalatirányítási rendszerében

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Stabil, hosszú távra tervezhető munkahely

Önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk: hrinfo@e-fyi.hu